Форум главная страница
‹- Назад к породам - -
 
Perle de France
ПИТОМНИК БОРДОСКИХ ДОГОВ
«Perle de France»

«Perle de France»
владелец Валентина Щербакова
тел. (044) 529-92-14, (066) 290-36-13, (096) 224 84 36 (моб.)
e-mail:

---------------------------------------------------------

Статьи посетителей сайта на обие темы
Perle de France
Новости питомника / News NEW!

Продажа щенков / For sale NEW!


О питомнике (наша история) / About kennel
Собаки питомника / Dogs Kennel
* Кобели / Male
* Суки / Female
Награды питомника / Rewards kennel
Положения о питомниках и заводах / Regulations nurseries
Контакты / Contact

О породе / About breed
Видео / Video
Фотоальбом / Photo
Форум / Forum
Ссылки / Links
поиск по сайту


Перевод сайта

5 фатальних помилок при створенні інтернет-магазину

Звичайно, їх набагато більше, але ми перерахуємо п'ять самих основних. Ми не будемо описувати наслідки, тому вони вцілому зрозумілі - це небажані додаткові витрати на доопрацювання, редизайн, аж до необхідності повністю пересоздавать сайт з нуля. Отже, запам'ятайте їх, нагадуємо - це той мінімум, який, дозволить вам швидко почати отримувати прибуток від магазину, а не мріяти про дзвінки і витрачати гроші і час на редизайн. Сподіваємося, ці знання допоможуть вам уникнути поширених внутрішніх і зовнішніх пасток. Дизайн, редизайн, Створення інтернет магазину.

Помилка № 1. Недостатня організація робочого процесу: поставки, продажу, доставка. Звичайно, ця помилка не відноситься безпосередньо до створення сайту, ми поставили її на перше місце, так як вона є найбільш поширеної і згубною для бізнесу. Важливо розуміти, що якщо не налаштовані бізнес-процеси, то ніякої, навіть найпрекрасніший сайт не запрацює за вас гроші.

Помилка № 2. Неправильна вибір веб-студії розробника. По суті ця помилка тягне за собою всі наступні. Так як сьогодні більшість веб-студій працює на конвеєр, то в спробі заощадити, ви ризикуєте залишитися без належної уваги до своїх потреб і планам про розширення.

Помилка № 3. Невдалий дизайн - недобросовісний чи дешева, виконана на швидку руку робота дизайнера тягне за собою незручності у використанні сайту, труднощі у виборі товару, роздратування покупця, аж до відходу з сайту.

Помилка № 4. Нестабільність роботи програми, викликаних помилками програміста. Недостатнє тестування програми веб-сайту призводить до неприємних сюрпризів у вигляді помилок на деяких сторінках і, як результат, пропущеною покупцям.

Помилка № 5. Неправильна вибір системи управління магазином. При нинішньому достатку движків для інтернет-магазинів часто буває важко визначитися з вибором, тим більше, якщо у вас немає часу на порівняльні аналізи. У даному питанні ми радимо покластися на професіоналів, і чим вище їх рівень, чим ширше їх досвід роботи з різними двигунами, тим краще. Приміром, наша студія, тільки після п'яти років проб і помилок з такими системами як osCommerce, ShopOS, ShopScript (WebAsyst), CSCart, OpenCart, 1c-Bitrix і PrestaShop прийшла до вибору найбільш функціонального і масштабується движка для наших інтернет-магазинів. Але і тепер ми не припиняємо моніторити цей ринок, оскільки постійно з'являються нові продукти, що перевершує своїх конкурентів.© 2000-2017 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика