Форум главная страница
‹- Назад к породам - -
 
Perle de France
ПИТОМНИК БОРДОСКИХ ДОГОВ
«Perle de France»

«Perle de France»
владелец Валентина Щербакова
тел. (044) 529-92-14, (066) 290-36-13, (096) 224 84 36 (моб.)
e-mail:

---------------------------------------------------------

Статьи посетителей сайта на обие темы
Perle de France
Новости питомника / News NEW!

Продажа щенков / For sale NEW!


О питомнике (наша история) / About kennel
Собаки питомника / Dogs Kennel
* Кобели / Male
* Суки / Female
Награды питомника / Rewards kennel
Положения о питомниках и заводах / Regulations nurseries
Контакты / Contact

О породе / About breed
Видео / Video
Фотоальбом / Photo
Форум / Forum
Ссылки / Links
поиск по сайту


Перевод сайта

Куди поставити кавовий автомат

Кожен хто хоч раз замислювався про установку кавового автомата задавався цим питанням. Є кілька факторів, що впливають на встановлення автомата :

- Жага . Щоразу виходячи після тренування що Вам найбільше хочеться ? Звичайно ж чогось попити , і тут на очі потрапляє Він - кавовий автомат . І коли справа доходить до спраги , неважливо скільки коштує кави , 10 або 50 рублів. Думаємо перший раз над питанням «Куди поставити кавовий автомат ? ».

- Очікування . Кавовий автомат повинен стояти в будівлі де люди очікують якийсь послуги або когось чекають , де люди можуть купити йне від того що їм хочеться пити , а просто для того щоб зробити очікування більш приємним. Думаємо вдруге « Куди поставити кавовий автомат ? » , Починаємо відсівати зайве.

- Прохідність . Цей фактор не так сильно впливає. Гарне місце для установки апарату також є місце з великою кількістю перехожих. Адже ніколи не знаєш , що тобі захочеться в дану хвилину. Думаємо втретє «Куди поставити кавовий автомат ? » , Вже мають з'явитися хороші думки .

- Спроможність . У людей мають бути гроші на покупку кави. Імовірність покупки кави в кавовому автоматі буде набагато вище в будівлі ГИБДД ніж у безкоштовній поліклініці вашого району . Думаємо четвертий раз над питанням «Куди поставити кавовий автомат ? ».

- Молодіжні . Молодь дуже полюбила кавові автомати , за швидкість , простоту і зручності, і саме вона є одним з головних покупців у вендінговому бізнесі. Думаємо вп'яте над головним питанням «Куди поставити кавовий автомат ? »

- Світло . Чистота . Помітність . Кожен раз при установці нового кавового автомата я звертаю увагу на ці фактори , тому що , кому захочеться підходити до брудного , темному закутку і щось там ще й купувати. Ми підійшли до останнього фактору в питанні «Куди поставити кавовий автомат ? ».

Виходячи з усіх цих факторів у нас виходить відповідь на запитання «Куди поставити кавовий автомат» - встановлювати кавовий автомати найвигідніше в: університетах , коледжах , будівлях державних органах ( ГИБДД , податкової служби , Росреєстрації ), торгових центрах , тренажерних залах і фітнес центрів , автосервісів , вокзалів , приватних клініках.

Це лише малий список де можна поставити кавовий автомат . Якщо ви десь затрималися в черзі , то задайте собі питання : «Куди поставити кавовий автомат ? » , Задайте питання оточуючим: « А якби тут був кавовий автомат , то ви б купили в ньому кави? » І сам клієнт Вам відповість Так або Ні. Підійти до місця для установки апарату потрібно дуже серйозно , адже від цього залежить Ваша майбутня прибуток . Вдалих пошуків.

Ще одна отліная стаття на особистому досвіді

СТАТТЯ НА ТЕМУ " КУДИ ПОСТАВИТИ КАВОВИЙ АВТОМАТ ? " КУДИ ПОСТАВИТИ КАВОВИЙ АВТОМАТ ?

Друзі , в цій невеликій статті ми розповімо вам , які місця для установки вендинга найбільш прибуткові , з чого необхідно почати при установці автомата і що потрібно для цього знати . Куди поставити кавовий автомат - це один з найбільш важливих питань при занятті вендінговим бізнесом. Давайте розберемо його детальніше .

Які місця найбільш прибуткові ? Як ви розумієте , це точки з великим скупченням людей , а також місця , де у людей є по 15-30-60-120 хвилин вільного часу. Стандартні місця на зразок вокзалу , ГИБДД , податкової інспекції (і ін гос.учрежденій ) , великих офісів , ТЦ , ВНЗ і лікарень знають усі. Як правило , місця ці вже зайняті. Ми поговоримо про місця менш популярних для установки вашого апарату , при цьому найбільш прибуткових .

Отже, куди поставити кавовий автомат ? поїхали:
- антікафе , в яких буває багато молоді , тут люди вчаться / приємно проводять час / спілкуються ;
- вчительські в школах , коли у викладачів є вільна хвилинка - дві ;
-пожежна частина ; -косметичні салони , сюди ж можна віднести жіночі консультації , салони краси , СПА - салони ;
- читальні зали ; - холи автомийок / готелів;
- ветеринарні клініки ;
- дитячі гуртки / секції , поки батьки чекають дитину ;
-місця для конференцій ; - фітнес -центри , коли люди виходять з аеробних занять , занять йогою або інших спортивних занять ;
- коворкінг , з постійним припливом фрілансерів , дизайнерів і програмістів.

Головна порада : читайте газети і стежте за новинами вашого міста , щоб робити моніторинг нових відкрилися будівель , магазинів , офісів і так далі. Помітивши місце першим , ви можете сміливо йти до орендодавця і домовлятися про те , в яке місце у його будівлі , куди поставити кавовий автомат . Запчасти Saeco Росия. У разі , якщо будівля або приміщення тільки відкрилося , у вас напевно буде можливість поставити автомат безкоштовно .

З чого почати і що ви повинні знати ? Після того як ви вибрали , куди поставити кавовий автомат , можна йти до орендодавця , у якого зазвичай вже є договір оренди. Якщо ні - наші фахівці допоможуть вам у складанні договору . Середня вартість оренди для вендингового апарату в середньому складе 1500 руб .. Звичайно , якщо ви вирішите розміщуватися у великому торговому центрі , ви заплатите в 2-5 разів більше. До речі , для укладення успішної угоди , на першу зустріч з орендодавцем має сенс принести зображення кавового апарату в потрібному інтер'єрі , попередньо сфотографувавши ваше майбутнє місце.

Таким чином , орендодавець зможе наочно переконатися , що ваш апарат дуже добре вписується в оточення і займає маленьку площу. Пам'ятайте про те , що кавові автомати - це пристрої , що мають електронну начинку , тому вам потрібно буде зробити підведення води та електрики до вашого апарату , або , тільки електрики , якщо в Кавомат вже вбудований бак з водою. Ближній з вашим Кавомат диван або крісло дозволять вам ще більше збільшити прибуток від автомата.

Підсумок: ви повинні дуже ретельно підібрати місце для вашого Кавомат . Поспіх тут не до месту.Пока ви вирішуєте , куди поставити кавовий апарат , дізнайтеся - яка прохідність у обраного місця? Поцікавтеся - чи буде попит на каву ? Яка зайнятість буде у людей - чи зможуть вони дочекатися приготування кави? Дорогі друзі , ми сподіваємося , що ви відкрили кілька корисностей для себе за допомогою нашої статті . Ще більше цікавої інформації ви знайдете в нашому блозі. Бажаємо вам успіхів у виборі місця для свого апарату і процвітання вашого бізнесу!© 2000-2017 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика